top of page

Лист до учасників зустрічі !

 

Щиро дякую усім хто прийшов на зустріч 9 Березня до п. Шевченку. На жаль не було можливості зачитати лист-звернення та підняти Британський прапор який був переданий на зустріч. Продовження ...

 

 

Великий Український Народе !

 

СьогоднІ друга наша зустріч під Жовто-Блакитними Прапорам. Ви прийшли до памятника Т.Г. Шевченку в 200 річчя з дня його народження, щоб вшанувати його память. Шевченко був не тільки великим поетом а ще й великим пророком який віщував Україні премогу над ворогами. Також у його творчості ми можем знайти багато стверджень на підтримку наших Духовних Жовто-Блакитних колярів прапору. Про силу яких здавна знали наші предки. Про цю переможну силу - енергію Божественну та Духовновну, яку й відображали в наших прапорах ставлячи духовність над матеріальним.

 

Люди Великобританії підтримують прагнення українців жити вільно і гідно та засуджують окупацію росії. В знак підтримки передаєм вам прапор Великобританії з українським серцем, серцем сміливих та вільних людей.

 

Прошу всіх активно продовжувати нашу боротьбу та розповсюджувати інформацію про наш прапор і чому саме зараз так важливо його повернення.

 

Пропоную створити Жовто-Блакитну Сотню щоб на символічному та сакральному рівні приєднатись до боротьби за волю та процвітання України !

Головний принцип вступу щире бажання працювати для України!

Україна понад усе ! (записатись можна тут)

 

Дуже дякую всім хто прийшов, ми робимо надзвичайно важливу місію для відродженні та перемоги України - ми несемо Духовне світло у визвольну бродьбу України. І це також велика історична місія про яку ви будете перповідати своїм дітям та внукам.

 

І на нашій Україні сонечко засяє !

Слава Україні та її Героям !

 

З поваго та вірою в нашу перемогу

 

Олена Івасик

Великобританія

www.prapor.info

Please reload

bottom of page