top of page

ПРО НАС

ГОЛОВНА МЕТА  

Змінити на державному рівні порядок смуг на прапорі України на жовто-блакитний ! 

ВСЕСВІТНІЙ ГРОМАДСЬКИЙ РУХ  УКРАЇНЦІВ "ПОВЕРНИ ПРАПОР"
 
Заснований українською громадою Великобританії, для усіх українців України та світу, з метою об'єднання під Жовто-Блакитними Прапорами
 
Щоб донести до українців приховану від нас правду, та для спільних дій по поверненню історичного та істенного Жовто-Блакитного Прапору Україні на державному рівні.
 
До громади запрошуємо увійти усіх кому не байдужа доля України !

 

Додайте нас у друзі 
https://www.facebook.com/prapor.info

Нова сторіка спільноти

 

Пам'ятаємо, Любимо і Молимось за Україну !

 

 

В ВГРУ "Поверни Прапор" не було й не буде керівників, а є лише координатори, ми хочемо дати можливість всім внести свій вклад в державотворення, і обєднуємо задля цього усіх.

 

Наш принцим був і є 

 

- Люди для того щоб їх любили, а речі для того щоб їх використовувати !

 

Всесвітній Громадськийр Рух Українців "Поверни Прапор" належить усій громаді та як і більшість громадських організацій базується та розвивається на доброчинних та благодійних внесках громадян. Що означає що кожна людина яка поділяє ту чи іншу ідею на волонтерській основі може приєднатись до руху, та внесті в його розвиток свій добровільний внесок. Який може виражатись як в персональній допомозі, інтелектуальній так і в финансовій.

 

Як і всі пожертви які носять абсолютно добровільну основу, вони не можуть бути повернути чи відчудженні або привласнені третьою стороною оскільки суперечать самій ідеї доброчинних та благодійних внесків, так і здоровому глузду в цілому.

 

Внески зроблені громадянами, учасниками та активістами Громадського Руху вважаються як благочинні внески в розвиток, популяризацію ідеї та розвиток самого громадського руху, і автоматично стають надбанням усієї громади та руху в цілому, без права їх повернення, привласнення третіми особами та відчудження.

bottom of page