top of page

​ДЛЯ ПРОЦВІТАННЯ, ВОЛІ ТА КРАЩОЇ ДОЛІ

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО САМЕ СЬОГОДНІ 

 

Зараз наша Україна стоіть на історичному рубіконі, і саме зараз потрібно повертати свої істенні та переможні прапори. Це не просто історичний прапор це сакральний символ, енргія яка іде з прапора впливає на свідомисть людей, на їх волю та на вдачу. Наші предки вірили в сакральні символи і саме барви нашого прапора з давніх-давен символізують дві головні стихії природи: вогонь (жовтий колір) і воду (синій). Логічно припустити, що лише сполучення «жовтий – згори, синій – знизу» відображає вічну симетрію – божественну гармонію цих стихій. Інакше ж, якщо розмістити їх навпаки, це означатиме порушення світоладу, катастрофу, за якої вода гасить вогонь...

 

Якщо ви берете участь у мітингах, акціях протесту чи інших публічних заходах – використовуйте правильний, жовто-блакитний прапор.

 

Істинним прапором України завжди був прапор жовто-блакитного кольору. Золоте (жовте) символізує Творця, Бога-Отця і взагалі – Вищу Духовність. Синє ж – це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати. 

 

Після проголошення незалежності України у 1991 році, ворогами нас було обмануто та підсуното перевернутий варіант прапору, який символізує розпад держави, занепад, розбрат та деградацію. На жаль впродовж 22-х років Незалежності ми все це спостерігаємо і маєм все в країні верх ногами теж. 

 

Так, нас обманули скориставшись інформаційною блокадою широких верств населення, нашою слабкістью та малочисленністью фахівців у цій сфері які на жаль не змогли протистояти натиску нахабної більшості. Ми як діти раділи Незалежності та не надавали значення таким важливим дрібничкам.

 

Але зараз у час інформаційних технологій приховувати правду стало складно, і все більше людей розумінть всю підступність та загрозу такого положення.

 

Істинним прапор України завжди був і є жовто-блакитного коьору, саме такий варіант стяга затвердив у 1918 році Михайло Грушевський, тодішній голова Центральної ради - уряду Української Народної Республіки.

 

Сьогодня ми маємо перевернутий прапор який символізує переможену державу. Він не віщував і не віщує нічого доброго для нашої країни й зараз.

 

Не забувайте, теперішній, синьо-жовтий прапор є символом держави, яка несе Україні деградацію і рабство – фізичне й розумове.

 

Якщо ми хочемо процвітання, добробуту та перемоги нам потрібно НЕГАЙНО повернути наші прапори в їх істенне та Божественне положення.

 

Якщо ви поділяєте це розуміння ситуації в країні, і усвідомлюєте весь масштаб дебілізації суспільних процесів під егідою «держави» – використовуйте, де тільки можливо, жовто-блакитний прапор.

 

Найлегше і найпростіше – встановити собі на аватарку в блогах, соціальних мережах, в месенджерах (Gtalk, Skype, ICQ) жовто-блакитний прапорець. На своєму сайті ви можете поставити прапорець із лінком на цей сайт – і поширювати слово далі.

Ви можете робити нашивки, шеврони на верхній одяг з жовто-блакитним прапором, або вішати на одяг значки.

Якщо у вас є авто, ви можете демонструвати жовто-блакитний прапор під лобовим склом автомобіля.

Ви можете винайти інші, можливо й ефективніші способи демонстрації національного прапору.

 

bottom of page