top of page

Наша зустріч на Майдані під Жовто-Блакитними Прапорами !

О 14:00 біля стели відбулась акція на підтримку ідеї повернення правильного розташування кольорів на Прапорі України.

 

ВІДЕО 

 

Промова до учасників зустрічі. 

 

Великий Український Народе !

 

Дуже дякую всім хто прийшов, ви робите надзвичайно важливу місію для відродженні та перемоги України - ви несете духовне світло у визвольну бродьбу. І це велика та дуже важлива справа. І кожен з вас є надзвичайно важливим у цій бородьбі добра зі злом.

 

Нам навязували неправильні цінності, крали нашу історію, традиції та культуру для того щоб розєднати та поставити на коліна. А щоб зруйнувати з середини нашу волю та дух, мати покірну та переможену державу ще 22 роки тому нам підсунули перевернутий прапор.

 

Вчора нам оголосила війну Росія яка знає що Свобідна та Вільна України це початок кінця цій страшній тоталітарній імперії. Зараз як ніколи нам потрібно обднатися під нашими Жовта-Блакитними прапорами та розказати правду про них нашим братам та сестрам які обмануті ворогами.

 

Сьогодні коли Українці підняли голову, випрямили плечі та піднялися з колін, самоусвідомлючи себе великою та вільною нацією. На наших майданах ми створили колосальну енергію яка за останні місяці набрала великої сили та поширилась по усій куточках планети де є українці. Ця енергія несе нам перемогу і тому так лякає наших ворогів.

 

Здавна наші предки знали про цю переможну силу - енергію Божественну духовну силу яку й відображали в наших прапорах ставлячи духовність над матеріальним.

 

Повертаючи Україні наші жовто-блакитні прапори ми закладаємо великий духовний фундамент для перемоги та процвінання України.

 

Саме зараз ми повертаємо наші жовто -блакитні прапори як символ що Україна більше не преможена держава і більше не стоїть на колінах.

 

А ВЕЛИКА ДЕРЖАВА ВІЛЬНИХ ТА ДОСТОЙНИХ ЛЮДЕЙ !

 

Є така реклама чищачого засобу, де краплинка його очишає велику килькисть брудної воду. Саме зараз Україні як ніколи потрібно такий засіб і таким засобом є наш Жовто-Блакитний прапор. Який несете ви в своїх думках, в своїх серцях й в своїх руках очищаючи нашу Україну від тьми, деградації та занепаду, несучи живильне перможне світло Духу нашого народу.

 

Саме такі прапори були на барекадах 19, і багато хто казав що там відбулось диво перемоги. Так, там було диво яке зробили наші велики герої, було диво яке зробив Господь та молитви людей і було сакральне Жовто-Блакитне диво нашого прапора який майорів над вогнем барикад, де вода не змогла загасити вогонь.

 

Отже, прапором супротиву бандюкам та окупації, прапором Майдану, згодом – прапором нової країни мусить стати прапор божественної гармонії: зверху – жовте, божественне, знизу – блакитне, людське!

 

Погляньте не свої руки, долоні, пальці !

Погляньте на голову, ноги, тулоб !

Всі вони є різне, і виконують дуже різні функцію, але всіх їх обєднує одне, вони є частина цілого і неділимого організму і служать для його блага.

Так і ми є частинками великого й могутьноьго українського народу та дітьми України. Нам потрібно почати бачити що у наших відмінностях є наша сила та велич і триматись разом, обєднуватись задля нашої спільної України та її процвитання.

 

І ще прошу вас подивіться оди одному ввічі, привітайтесь та познайомтесь, обєднайте ваші серця, думки та дії, саме так ви станете великою громадою і ніхто не зможе розєднати вас.

 

З нами Бог!

Слава Україні та її Героям!

 

Прапор повертай - дух підіймай !

 

п.с. Прошу вас ставати активним розповсюджувачем інформації, адже тільки разом ми зможемо подолати цю навалу та відродити нашу країну для процвитання та добробуту

 

Олена Івасик

Великобританія

 

 

Please reload

bottom of page