top of page

ПРОЯСНЕННЯ ЩО ДО РЕЙДЕРСЬКОЇ АТАКИ ЯКА БУЛА СПРЯМОВАНА НА ЗАХОПЛЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО РУХУ "ПОВЕРНИ ПРАПОР"

ірра.jpg
про лис 1.png
3.png
і7.png
іраоо.png
ірарр.jpg
іррррр.jpg
ірааа.jpg
і6.png
2.png
1.png

В зв'язку із тим, що була спроба рейдерського захоплення Всесвітнього громадського руху українців "Поверни Прапор" та отримано вимогу передати сайт prapor.info третім особам, що її висунули деякі активісти ініціативної групи (Іра Корф та Олександр Зайченко), які вже відсторонені від подальшої роботи та представлення ВГРУ "Поверни Прапор", проте цим перевертням все ж таки вдалося заволоділи нашим майном: прапорами із флагштоками, коштами, гучномовцем, листівками.

 

 Доводимо до Вашого відома, що ніякі інші акції в неділю 30 березня, окрім вечірнього вшанування Героїв Небесної Сотні, ми не проводимо.

 

Вимушені також повідомити про те, що ми не беремо на себе відповідальність за будь-які акції, які проводитимуться від нашого імені в цей та інші дні. Про наші заходи та акції ми повідомлятимемо через сайт

http://prapor.info/

та наші сторінки у фейсбуці

https://www.facebook.com/ua.prapor та

https://www.facebook.com/prapor.info

Будьте пильними, щоби не потрапити в оману!

 

З повагою та вдячністю за розуміння,

Всесвітній громадський рух українців "Поверни Прапор"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Наш рух хотіли захопити та очолити люди метою яких не являється повернення прапора України, а навпаки щоб під видом лідерів повести нас і водити нас у напрямку в нікуди.

 

Громадський рух створенно з метою обєднання усіх людей та обєднань які підтримують ідею узаконення на державному рівні жовто-блакитного прапораю.

 

Всім бажаючим приєднатись до громадського руху були надані в повному обсязі всі можливість для саморганізації та розвитку проекту, на абсолютно рівних правах один перед одним. За новими цивілізованим правилам допомоги, розуміння та співпраці заснованими на принципах та правах кожної людини на повагу, на власну думку, на правду та свободу слова.

 

1. Було структуровано, організовано та розроблено ресурси, над роботою яких потрачено 100-ні годин праці,

2. Створено бази данних щоб можна було моментально сповіщувати усіх учасників про новини та акції

3. Написана та зареєстрована петиція4. Взято авторскі дозволи на використання художніх та музикальних робіт

5. Написані великі інформаційні блоки

6. Оплачено роботу над ресурсами та їх технічне забезпечення, доменне імя.

7. Подаровано для використання в групових публічних заходах 50 прапорів

8. Ще до першої зустрічі на майдані веб ресур вже мав 400 відвідувачів в день

9. Була проведена велика робота в мережі яка і дозволила усіх зібрати 2 Березня.

10. Відпрацьований план подальших спільних дій на обєднання усіх, різних груп людей однією ідеєю для процвітання України під Жовто-Блакитними прапорами. який включав три напрямки розвитку ( 1- фахівців, 2- просвіту та 3-масові заходи ) і саме така послідовність є логічною

11. Головною ідеєю була зустріч людей для того щоб розвинути цей план по пунктах від першого до третього.

 

Оскільки тільки рухаючись поступово і організовано можна досяги мети. Також план не був нав'язаний, він був запропонований як один з варіантів розвитку від якого можна було почати вибудовувати спільний план.

______________________________________________________

 

На жаль засновниця не змогла вилетіти в Київ, оскільки потрапила у лікарню.Але було передано лист який і зачитала на першій зусрічі Оксана. В продовж трьох тижднів всі мали можливість проявити себе в громадському русі.

------------------------------------------------------------------

 

На жаль головні позиції руху було захоплено двома особами Іриною Корф та Олександром Зайченком які одразу дуже активно почали відтісняти всіх пердставників руху та самих засновників слідуючими діями:

1. листи-звернення від засновника не були прочитані як на зборах так і на заходах чи акціях

2. інформація про засновника зумисно замовчувалась

3. майже всі ідеї засновника що до бачення руху та його розвику зводились на нівець ( так званими активістами)

4. Фінансова звітність не була надана ні київській ініціативній групі, на засновникам

5. Було надано банківський рахунок надходження до якого ніхто не може перевірити6. Подарунки які були надані від засновників не були належним чином презентовані, а саме 50 прапорів та прапор Британії з серцем ( що символізує що у Британських українців б'ється любляче українське серце, і що ми всім серцем любимо Україну, як і наші британські друзі які мали нагоду відвідати Львів)

6. На зібраннях та мітингах про ідеї та побажання засновника не згадували та не виносили їх на обговорення.

7. Ігнорування позиції що до напрямку організації роботи ГР ( наприклад, незгоду засновників та членів руху з тексом на картці з прапором)

8. Грубе ігнорування думок та ініціатив учасників руху.

9. Не бажання дати можливість долучитися до ініціативної групи нових членів

10. Одноосібне прийняття рішень.

11. Вимога передати ресурс під їх керівництво

 

Тепер до визаначення

 

Рейдер — фізична чи юридична особа, спеціаліст з перехоплення оперативного керівництва або власності фірми за допомогою спеціально інсценованого бізнес-конфлікту. http://uk.wikipedia.org/

 

Отже не важко провести паралелі між діями Ірини та Олександра і оприділенням рейдерства.

Тільки завдяки швидкому реагуванню їм не вдалося повністью відтіснити засновників та учасників від керівництва.

 

Зараз у нас є запиання до так званих активістів які до нас долучились.

 

Ірина КОРФ – вимагаємо, вас пояснити:

Оскільки зараз ми маєм як внутрішню так і зовнішню окупацію Росії та її агентів в щирість ваших намірів та роботу над обєднанням важко повірити особливо після деяких ваших висловлювань та дій.

 

- з відки така звана “любов та патріотизм” і таке перживання за Українську національну символіку у людини яка і слова українською мовою не скаже будучи громадянкой України.

 

- надходження на рахунок були 12 Березня, про які ви не відзвітували і оприлюднили ви їх лише 25 Березня під вимогами надати їх

 

- ким вам доводиться Andrey Alekseenko ?

 

- прокоментуйте також ці фото та поясніть ваші істенні наміри що до руху - Баронеса Фон Корф ( потомки Чекістів – Комуністів ) ?

 

- на кого ви справді працюєте ?

 

Олександр Зайченко

 

- поясніть нам будь-ласка що такий "патріот" України як ви в вишиванці, робить в масонських зібраннях та пропогандує їхню символіку ?

 

- чому вас було вже було заблоковано та видалено з груп прихильників Жовто-Блакиного прапора ?

 

ВИСНОВОК - громадський рух з перших днів був під прицілом злочинного рейдерського угрупування, пердставникам якого вдалось скорисавшись довірою проникнути в ініціативну групу і спробуваи захопити та узурпувати владу.

bottom of page